ZWILLING FRESH & SAVE VAKUMLU BAŞLANGIÇ SETİ PLASTİK - 7 PARÇA
ZWILLING FRESH & SAVE VAKUMLU BAŞLANGIÇ SETİ PLASTİK - 7 PARÇA

ZWILLING FRESH & SAVE VAKUMLU BAŞLANGIÇ SETİ PLASTİK - 7 PARÇA

Marka : Zwilling
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺4.375,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.499,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 2

ZWILLING FRESH & SAVE VAKUMLU BAŞLANGIÇ SETİ PLASTİK - 7 PARÇA

Alman Kalitesi İle Artık Yiyecekleriniz İlk Gün Kadar Taze ve Sağlıklı Olacak

 

 

 

Ürün Özellikleri;

7 parçalı ZWILLING FRESH & SAVE vakumlu başlangıç ​​seti ile yeni bir tazelik dünyasına girin. Kablo yok, büyük cihazlar yok, sadece kolay kullanım, akıllı işlevsellik ve La Mer mavi tonlarında modern bir tasarım. Setin en önemli parçası, kapaklı kullanışlı vakum pompasıdır. Bu pratik el tipi vakum pompası sadece bir düğmeye basmaya ihtiyaç duyar - ve uygun vakum kaplarından havayı saniyeler içinde alır. Set, büyük boyda BPA içermeyen plastikten yapılmış hafif ve kırılmaz bir vakum kutusu içerir. Bu sağlam mutfak kabı ekstra büyüktür ve tüm öğünleri vakumla paketlemeniz için bile yeterli alan sunar. Vakum kutusu bulaşık makinesinde yıkanabilir – kullanımdan sonra kolay temizlik için.
Beş vakumlu poşet, size daha da fazla saklama seçeneği sunar. S, M ve L ebatlarındaki vakum poşetleri, fermuarlı kapamaları sayesinde tekrar kullanılabilir ve daha sık kullanılabilir. Bunları ayrıca sous-vide torbalar olarak veya - ekteki marine etme yardımı sayesinde - balık ve eti hızlı ve eşit şekilde marine etmek için kullanabilirsiniz. Diğer bir avantajı: Dondurma için kullandığınız kabı vakum sayesinde dondurucu yanmasını önlersiniz.

  • 1 Vakum pompası, 1 Vakum kutusu (L)Vakum işlevi sayesinde yiyecekler, vakumsuz geleneksel depolamaya göre beş kata kadar daha uzun süre taze kalır. Tatlar ve besinler güvenli bir şekilde korunur, yiyecek israfı azalır
  • Bir düğmeye basarak birkaç saniye içinde vakumlu paketleme: kap veya torbada yeterli vakuma ulaşıldığında pompa otomatik olarak durur
  • Yiyecekleri ve hazır yemekleri güvenle dondurun (vakum, dondurucu yanmasını azaltır)
  • Pompa, uzun ömürlü lityum iyon pile sahiptir. USB şarj kablosu
  • Kutu mikrodalga ve bulaşık makinesinde yıkanabilir
  • Yeniden kullanılabilir ve BPA içermeyen vakumlu poşetler
  • Kapasite (kapaksız): Kutu: 2,3 l, küçük torbat: 1,25 l, orta boy torba: 4 l, büyük ptorba: 8,5 l
  • Malzemeler: Kutu: BPA içermeyen plastik (kapak, kap), silikon (valf, conta), çanta: BPA içermeyen plastik (torba, fermuarlı), silikon (valf)
  • Vakumlu kapları, yiyecek ve raf ömrünü takip etmek için kapaklardaki ve torbalardaki QR kodu aracılığıyla ZWILLING Culinary World uygulamasına bağlamak kolaydır.
  • Tüm ZWILLING FRESH & SAVE pompaları ve kapakları birbiriyle uyumludur

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR